Dále doporučujeme, důležité informace a zábava pro volný čas

Vážení návštěvníci, zde jsme pro vás připravili sbírku zajímavých odkazů.

Nemají vaši přibuzní, kamarádi a přátelé také narozeniny? Pokud ano, pošlete jim textové blahopřání k narozeninám - přáníčko k narozeninám.

Vše o Vánocích - adventní magazín

Vánoce za dveřmi? Nemáte napečeno, nakoupeny přáníčka, dárky a vánoční výzdobu? Pak zkuste Vše o Vánocích. V tomto webu naleznete mnoho vánočních tipů a materiálů z kategorií jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční stromeček, vánoční koledy, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, adventní všehochuť, vánoční přání, vánoční všehochuť, vánoční dárky, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. SMS, Adventní věnec, Vánoční stromek, Plocha, Dárky, Přáníčko, Recepty, Štědrý večer, Vánoční stromeček, Tisk, Šišky, Televize, Anglicky, Vánoční koledy, Jarmark, Vánoční filmy, Kinder, Křesťanství, Květiny, Vánoční prostírání, Jingle Bells, Vánoční svícen, Blahopřání, Kuba, Vánoční punč, Filmy, Vánoční pozadí, Windows, Pozadí, Tablet, Nový rok apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Informace, důležité informace a zábava pro volný čas

Blahopřání k svátku, ke svatbě nebo k narození dítěte a k dalšímu životnímu jubileu.

Obrázky vlajek států světa

Hledáte význam nějaké vlajky? Pak zkuste Obrázky vlajek států světa. V této jedinečné sbírce naleznete ostrůvky Oceánie, Antarktidy, státy jižní Ameriky, země Afriky, státy Blízkého východu, země východní Asie, evropské země a státy, země střední Asie, země jižní Asie, země Severní Ameriky apod.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako týmy NHL, geocaching, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, mezinárodní organizace, obecné zkratky, měny, internetové domény 1. řádu, státy usa, mezinárodní organizace, hudební zkratky, politické strany a hnutí, okresy České republiky, fyzikální jednotky, vysokoškolské a akademické tituly apod.

Klíčová slova: Full HD wallpapers na PC, zábava, F, Webové online hry zdarma, Samolepky a vánoční jmenovky na dárky ke stažení, Kliparty zdarma, Seznam vlajek měst České republiky, webovky, Recept na vánoční medové perníčky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Seznam zkratek a akronymů, Regionální krajské vlajky, prapory a symboly, Tapety do mobilu

Webové html5 hry zdarma

Doporučujeme webové html5 hry zdarma . Mj. na webu naleznete Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Karetní hry, Akční hry, Relaxační hry, Logické hry, Hry pro děti, Postřehové hry, Animace, Závody aut, Skákačky a hopsačky, Stolní a deskové hry, Adventury, Pro dívky, Sportovní hry, Bojové hry a tak dále.

Vlajky jednotlivých států USA

Lidé kritizují Američany proto, že nemají často ponětí o České republice nebo o jiných evropských státech. Ale ruku na srdce, znáte jednotlivé státy USA, které jsou mnhohdy větší než evropské země? Ověřte si své znalosti států USA na webových stránkách Vlajky jednotlivých států USA. Zde naleznete například vlajky států Illinois, Iowa, Pensylvánie, Arizona, Havaj, Maryland, Washington, Missouri, Tennessee, Jižní Dakota, Oklahoma, Georgie, Utah, Virginie, Kansas, New Jersey, Alabama, Oregon, Nebraska, Wisconsin, Rhode Island, Indiana, Vermont, Mississippi, Maine, Colorado atd.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud4 je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.

Doporučené odkazy, důležité informace a zábava pro volný čas

Nejlepší online hry zdarma

Doporučujeme nejlepší online hry zdarma. Naleznete zde Závodní moto hry, Akční hry, Logické, Karetní hry, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Strategie, strategické hry, Sportovní, Stolní hry a deskovky a tak podobně.

Neutrácejte za papírové omalovánky pro vaše malé děti. Dnes už je nemusíte kupovat, ale můžete je vytisknout rovnou na vaší tiskárně a to úplně zdarma. Vybírejte z mnoha motivů - například ptáčci, kytičky nebo dopravní prostředky.

Skvělé hry online zdarma

Zahrajte si skvělé hry online zdarma. Naleznete zde Akční hry, Postřehové, Strategie, strategické hry, Karetní hry, Logické, Sportovní, Relaxační onlinovky, Bojové gamesy, Závodní moto hry a tak podobně.

Keywords:info, Nejlepší online hry zdarma, Online hry zdarma bez registrace nebo instalace, zdroje informací, Státní vlajky všech států, školství, Wallpapers na PC, Webové html5 hry zdarma, Obrázky vlajek, weby, Přehled formátů souborů, Webové html5 hry zdarma

Adventní magazín - vše o Vánocích

Blíží se Vánoční čas? Nevíte, co koupit za dárky, jakou letos zvolit dekoraci? Potom zkuste Adventní magazín. Tématické články jsou z kategorií recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční koledy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční všehochuť, vánoční filmy, materiály ke stažení, adventní všehochuť, vánoční stromeček, vánoční přání, vánoční dekorace, vánoční dárky atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční světýlka, Vánoční ozdoby, K Vytištění, Koleda, Vánoční pozadí, Vánoční svařák, Husarské knoflíky, Rostliny, Stromeček, Koledy, Vosí hnízda, Jarmark, Vánoční svíčky, Vánoční koule, Tichá noc, Patchwork, Vánoční trhy, Silvestr, Rumové řezy, Osvětlení, Vídeňský punč, Jesličky, Vánoční stromeček, Sněhová vločka, Štěstí, Vánoční dekorace, Dárky, Umělý vánoční stromek, Vánoční kaktus, Advent, Linecká kolečka apod.

Fórky, fóry, frky, vtipy, ftipy, kameňáky

Potřebujete se uvolnit? Fórky, fóry, frky, vtipy, ftipy, kameňáky. vás zaručeně pobaví. Vtipy jsou rozdělené kategorií: Vtipné hádanky, O škole, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O manželství, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O mužích, O Windows, Vtipy o Bohu, Frky o tchýních, O zvířátkách, Frky ze života, O důchodcích, O ženách, O Somálcích, O ekonomech, O Němcích apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?

Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup. Najít tu můžete často hledané krajské vlajky ze všech krajů České republiky: rakouských zemí, Spolkových zemí Německa, království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, krajů České republiky, regionů Francie atd.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - biografie známých osobností

Potřebujete zpracovat referát do dějepisu nebo literatury? Pak zkuste Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, křesťané a svatí, novináři a žurnalisté, podnikatelé a obchodníci, sportovci a sportovkyně, světoví i domácí politici, režiséři a scénáristé, významné osobnosti, herci a herečky, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Angličané, Hejtmani, Herečka, Exilový prezident, Státník, Náboženství, Kladno, Kancléř, Vojáci, Básníci, Slovenští prezidenti, Producent, Slovák, Pop, Hudebnice, Obchodník, Normalizace, Protektorát, Manýrismus, Pittsburgh Penguins, Upálen, Slováci, Trenérka, Gymnasté, Florida Panthers, Ministr, Český slavík, Charta 77, Husité, Francie, Vrah, Američané, Češi, Vojevůdce, Malíř, New York Rangers apod.

Klíčová slova: Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, Životopisy osobností, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Inzeruj, inzerce zdarma, počítače, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zadarmo, Advent, Webové online testy zdarma, odkaz, cestování, Skvělé hry online zdarma

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

World wide web, internet, důležité informace a zábava pro volný čas

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Textová a obrázková přáníčka pro všechny možné příležitosti od svátku a narozenin až po svatbu a blahopřání k odchodu do penze nebo na mateřskou.

Nezapomeňte provádět pravidelně upgrade vašeho software. Pouze tak zabráníte virům a malware a jiným hrozbám, dostat se do vašeho počítače nebo tabletu.

Víte, kdo to byl Konšel, kdo byla Xantipa nebo kdo byl Casanova? Tyto a další historické osobnosti nebo profese naleznete právě zde.

Víte kdo má svátek v listopadu nebo v prosinci? Navštivte web se seznamem svátků a dozvíte se to naprosto přesně.

Klíčová slova: odkazy, Vlajky jednotlivých států USA, volný čas, Velikonoční blahopřání k Velikonocům, Stručný encyklopedický slovník, tipy, Nej hry online, Osobní, nákladní a vysokorychlostní železniční doprava, Vše o Vánocích, Regionální vlajky krajů, spolkových zemí, království, žup, Adventní magazín

Textová Přání rozdělená do kategorií jako K narozeninám, ke svátku, k Velikonocům, k promoci apod.

Korektní i nekorektní básně, vtipné i pravdivé, krátké i dlouhé básničky, sarkastické verše - to vše naleznete na stránkách Basne.net

Pokud jste účastníky dopravního provozu, tak vám doporučujeme se seznámit s dopravním značením na webu se seznamem dopravních značek, taktéž vám doporučujeme webovky s tapetami aut na plochu PC a tapetami motorek.

Internet, síť, důležité informace a zábava pro volný čas

Fórky, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty, vtípky

Potřebujete se naladit? Fórky, vtipné texty, frky, kameňáky, anekdoty, vtípky. vám pomohou zapomenout na všechno špatné. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako Vtipné hádanky, Vtipy o Pepíčkovi, O důchodcích, O manželství, Vtipy o doktorech, O zvířátkách, Frky o tchýních, O Somálcích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky ze života, O mužích, Frky, vtipy, vtípky, O gayích a homosexuálech, O ekonomech, O Chucku Norrisovi, Vtípky o blondýnkách, O Windows, O ženách, O Slovácích, O Němcích, Vtipy o policajtech apod.

Obrázky, kliparty

Nejen pro grafiky zde máme Obrázky, kliparty. Databáze obsahující několik tisíc klipartů zdarma ke stažení ve formátu png, svg. Vybrat si můžete obrázky z kategorií jako Vánoce a Advent, halloween, auta, smajlíci a emotikony, ovoce, rostliny, láska, symboly, přístroje, ptáci, náboženství, hmyz, mapy, Velikonoce, velikonoční kliparty, hudba, stavby, sport, osobnosti a lidé, věda, nápoje, nástroje a přístroje, muži, zvířata atd.

Znáte panenku Barbie? Víte, že existuje i podobná panenka Bratz? Líbí se vám? Zkuste naše Dívčí hry, resp. Barbie hry. Jsou online a zdarma.

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte odborné výrazy, pojmy, termíny a výrazů slov z nejrůznějších oborů lidské činnosti? Pak zkuste Stručný slovník pojmů a termínů. Vybrat si můžete desítek kategorií jako materiály, příroda, cestování, latina, účetnictví, chemie, fyzika, kultura, jídlo, internet, sport, technika, nástroje, stavebnictví, filozofie, český jazyk, nemoce, ekonomie a ekonomika, politika, zkratky, software, lékařství a medicína, různé, věda atd.

Nejlepší hry pro dívky

Vyzkoušejte nejlepší hry pro dívky Gamesy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní gamesy, Arkády a plošinovky, Puzzle a skládačky, Deskovky, Střílecí hry, Hannah Montana, Omalovánky, Adventury, Skákací a hopsací gamesky, online html5 hry, Akční gamesky, Karetní hry - solitaire, Letecké simulátory, Vzdělávací a výukové hry, Farmářské hry, Oblíkačky, Logické hry, Oddechové hry, Adventní, vánoční hry, Hry s koňmi, Strategické onlinovky apod.

Klíčová slova: Online testy zdarma, URL, Obrázky, kliparty, zeměpis, kuriozity, Vánoční štóla, Dopravní značky, Obrázky vlajek států světa, doporučujeme, pro dospělé, R, humor, Sobi, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Reagan a Husák: Ronald Reagan se setkal s Gustávem Husákem. Bylo to v době, kdy se jak v USA, tak v Československu připravovaly prezidentské volby. "Ja vím, že asi patnáct miliónů voličů bude proti mně," povídá Reagan. "Ale i tak mě zvolí." "Zrovna jako u nás!" zvolal Husák.

Ulicí mezi domy prochází dlouhý smuteční průvod. Za rakví kráčí mladý muž s obrovským psem. Za mladíkem dlouhý zástup mužů. Z jednoho okna se dívá starší muž a volá: "Kdo to zemřel? To musel být oblíbený člověk podle toho davu!" "Zemřela mi tchyně!" "Aha, a její pes se s ní jde rozloučit, že?" "Ne, ten pes ji roztrhal!" "?????? A je ten pes na prodej??????????" "Stoupněte si do fronty!"

Přijde Miloš Zeman nečekaně dříve domů a žena se trochu lekne: - "Panebože, to už jseš doma?!" - "Doma mi klidně říkej Milošku…"

Další odkazy:

kdo je to Mikuláš?
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Nový rok
Tipy na Partnerské weby
Tapety na plochu sport
Zajímavé webové stránky
Programování v Turbo Pascalu, Delphi
Zajímavé internetové odkazy
Recept na tradiční vánoční hrachovou polévku
Doporučené internetové odkazy
Svátky, jmeniny, kalendář

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k jmeninám:

Přáníčko k svátku podle jmen
Přání k svátku sms
Texty k svátku pro děti
Gratulace k svátku pro kamarádku
Blahopřání k svátku dětem
Texty k jmeninám pro ženu