Partnerské weby, všeobecné informace zdarma

Připravili jsme seznam doporučených internetových stránek.

Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností

Hledáte definice pojmů nebo životopisy osobností? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností. Tento slovníček obsahuje krátké životopisy mnoha osobností a popisy vlastností a profesí. Vybrat si můžete z kategorií rodinné vztahy, umělci, národnost, náboženství - islám, buddhismus, hinduismus, sektářství, psychologie, záliby, historie, podnikání a podnikatelé, poruchy, vlastnosti, politika, přezdívky, žurnalisté a novináři, křesťanství, filozofie, věda, mytologie, nadpřirozené osoby, fikce a fantasy, sport, politici, osobnosti, profese a zaměstnání, zločin a právo atd.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. V této rozsáhlé kolekci naleznete vlajky ze všech krajů ČR, např. z Královéhradecký kraj, Zlínský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Hlavní město Praha, Ústecký kraj, Jihomoravský kraj, Pardubický kraj, Olomoucký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Zahrajte si nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. V této jedinečné sbírce naleznete hádaní hlavních měst, Puzzle, skládačky vlajek, online kvízy a testy, testy znalostí zemí a států světa, testy na hádání vlajek atd.

Informace, všeobecné informace zdarma

Stručný slovník pojmů a termínů

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný slovník pojmů a termínů. Tento slovníček pokrývá široké spektrum lidských činností. Vybrat si můžete pojmy z kategorií příroda, materiály, cestování, hardware, zločin a právo, nástroje, sport, stavebnictví, rostliny, nápoje, matematika, školství, kultura, fyzika, latina, literatura, počítače, ekonomie a ekonomika, software, zkratky, psychologie, lékařství a medicína, internet, jídlo atd.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky používané v České republice a na Slovensku? Navštivte přehled dopravních značek rozdělených do kategorií jako informativní směrové dopravní značky, vodorovné značení, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, dodatkové tabulky, neoficiální zábavné značky, příkazové dopravní značky, výstražné značky, zákazové dopravní značení, dopravní zařízení, zahraniční značky apod.

Podívejte se také na nové webové stránky obsahující omalovánky pro děti online. Přímo z prohlížeče máte možnost vybarvovat omalovánky aut, omalovánky koní nebo obrázky mašinek

Klíčová slova: Biografie známých osobností, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Státní prapory všech zemí, Prapory regionů a království, Vánoční hvězda, hyperlinky, Online životopisy, biografie slavných osobností, V, Omalovánky zdarma, Stručný slovník pojmů a termínů, Obrázky na plochu počítače, M, doporučujeme

černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky, frky, fórky

Chcete se uvolnit? černý humor, vtípky, ftipy, kameňáky, frky, fórky. vám vykouzlí úsměv na tváři. Vtipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako O zvířátkách, O Somálcích, Vtipné hádanky, O ženách, Vtipy o policajtech, Vtipy o Bohu, O manželství, Vtipy o doktorech, O Němcích, O Windows, O škole, O Slovácích, O Chucku Norrisovi, Vtipy o Pepíčkovi, O gayích a homosexuálech, Frky ze života, O ekonomech, Vtipy o cikánech, O mužích, Vtipy o židech - židovské anekdoty, Frky, vtipy, vtípky apod.

Otravně dlouhé čekání při zpoždění letadla nebo vlaku, čekání na kamarády nebo na lepší počasí. Jak se s takovou situací nejlépe vypořádat? Třeba pomocí karetních her. S Balíčkem karet si s kamarády můžete zahrát karetní hru srdce. Nejsou-li kamarádi na blízku, zkuste třeba známou karetní hru Solitaire na vašem mobilu nebo tabletu. Zahrát si můžete i klasické deskové hry jako je pexeso, člověče nezlob se, šachy nebo dáma. Populární individuální zábavou do kapsy je logicko-matematická hra SuDoKu.

Nej hry online

Vyzkoušejte nej hry online. Vybírejte z kategorií Závodní moto hry, Akční hry, Strategie, strategické hry, Sportovní, Logické, Stolní hry a deskovky, Relaxační onlinovky, Postřehové, Karetní hry a tak podobně.

World wide web, internet, všeobecné informace zdarma

Znáte vlajku Dvora Králové Nad Labem - města známého svojí zoologickou zahradou?

Vlaječky krajů, prapory a symboly království

Nevíte jak vypadají vlajky vyšších územně správních celků v ČR, resp. jejich ekvivalentů v cizině? Pak doporučujeme web Vlaječky krajů, prapory a symboly království. Krajské vlajky jsou rozděleny do následujících kategorií podle krajů: království Spojeného království Velké Británie, polských vojvodství, regionů Francie, rakouských zemí, krajů České republiky, Spolkových zemí Německa atd.

Seznam přípon a koncovek souborů

Vyčerpávající Seznam přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte čím prohlížet, čím zobrazit, v čem upravit, kterak editovat, jak převést, jak spustit, jak importovat, v čem spustit, jak exportovat, jak přehrát, jak vytvořit soubory následujících typů: obrazy disků, grafiku, zdrojové kódy programovacích jazyků, hudební audio soubory, písma, fonty, spustitelné soubory, komprimace dat, video soubory, koncovky souborů, šablony dokumentů, konfigurační soubory, systémové soubory apod.

Keywords:výukové pomůcky, Pozadí na PC ke stažení, odkazy, volný čas, FC Barcelona, Superhry a hry online zdarma, Nejlepší hry pro dívky, Stručný encyklopedický slovník současných i historických osobností, profesí a lidských vlastností, Ozdobený vánoční stromeček, Seznam zkratek a akronymů, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, zábava

Tip na výlet! Malebné městečko Úštěk v Ústeckém kraji. Více se dozvíte zde.

Potěšte miláčka SMS vzkazem na dobrou noc. Z názvu je patrné co zde naleznete za informace - sms na dobrou noc pro holku a sms na dobrou noc pro kluka.

USA, Amerika, Spojené státy. Obrovská země plná různých lidí a přírodních zajímavostí nabízející jak možnost odpočinku tak mnoho dobře placených pracovních příležitostí. Pokud je chce navštívit, měli byste si o USA něco nastudovat. Doporučujeme se alespoň stručně seznámit se všemi státy USA, jejich vlajkami, hlavními a největšími městy. Znalosti si pak můžete ověřit v testovém kvízu měst USA. Určitě nic nezkazíte ani podrobných studiem mapy USA, kterou si určitě nezapomeňte vzít sebou. Budete-li potřebovat zabavit vaše děti během dlouhého letu přes Atlantický oceán, můžete je nechat si vymalovat omalovánku amerického kapitolu, který můžete navštívit ve státu Washingtonu D.C.

Náš tip, všeobecné informace zdarma

Vše o Vánocích - vánoční web

Vánoce za dveřmi? A přitom netušíte, co koupit nejbližším za dárky? Nevíte, jak si ozdobíte stromeček a jaké cukroví budete péct? Potom zkuste Vše o Vánocích. Tématické články jsou z kategorií vánoční dekorace, materiály ke stažení, recepty na vánoční jídlo a cukroví, vánoční filmy, jmenovky na dárky k Vánocům, vánoční zábava, vánoční stromeček, vánoční koledy, vánoční dárky, vánoční všehochuť, adventní všehochuť atd. Malou představu čemu se věnují články získáte z názvů štítků: Vánoční stromek, Láska nebeská, Adventní neděle, Santa, Jingle Bells, Brno, Vánoční svícen, Vídeňský punč, Kavkazská jedle, Řetězy, Bůh, Vánoční dekorace, LED svíčky, Tablet, Linux, Vánoční hvězda, Písnička, Keramika, Stromeček, Přání, Drážďany, Ohňostroj, Plocha, Kameňák, Brambořík, Zima, Film, Korálky, Sněhová vločka, Francouzsky, Lego apod.

Seznam formátů, přípon a koncovek souborů

Velký Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak spustit, jak vytvořit, kterak editovat, jak otevřít, jak exportovat, jak převést, jak přehrát, čím zobrazit, jak konvertovat, čím prohlížet, v čem upravit soubory těchto typů: hudební audio soubory, systémové soubory, obrazy disků, grafiku, dokumenty, video soubory, konfigurační soubory, komprimace dat, šablony dokumentů, internet a web, písma, fonty, koncovky souborů apod.

Máte rádi židovské anekdoty nebo Černý humor? Pak běžte na novou stránku s vtipy. Budete určitě spokojeni.

Klíčová slova: weby, Seznam vlajek amerických států, počítače, Vánoční omalovánky pro děti k tisku a k vybarvení, URL, webovky, Stručný encyklopedický slovník, Vánoční výzdoba má mnoho podob, zdroje informací, cestování, č, školství

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, mobil, phablet, PC, počítač, notebook, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy Linux Mint, Windows 2000, Windows NT, macOS, Java ME, FreeBSD, Windows Me, SUSE Linux, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, zvířata, budovy a stavby, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hudební tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, auta, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, letadla. Vyberte si rozměr z 1152x1920, 1280x1024, 1366x1024, 375x667, 640x480, 1440x900, 1536x864, 1536x2560, 1024x768, 800x600, 1200x1920, 1152x864, 375x812, 1920x1280, 854x480, 2560x1600 atd.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobil, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej, smartphone, notebook, PC, phablet, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 10, Linux Xubuntu, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 2000, FreeBSD. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, flóra, stromy, květiny, motorky, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, zvířata, velkoměsta a noční život, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1080x1920, 3200x1800, 2048x1080, 2560x1600, 1280x960, 1440x900, 1152x768, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1920x1080, 1200x1920, 1152x1920, 2160x3840 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Doporučené odkazy, všeobecné informace zdarma

Jaký je váš názor na Rusko a Vladimira Putina? Na tomto webu naleznete mnoho informací o Rusku, jeho osobnostech a názorech lidí z ČR na Rusko.

Textová přání, přáníčka a blahopřání k různým příležitostem jako jsou narozeniny, svátek, výročí, nový rok, apod.

Web o Egyptu - pyramidy a sfinga v Gíze, města a letoviska, historie a seznam králů starověkého Egypta, fotografie a další informace.

Pozadí na PC ke stažení - obrázky na PC zdarma ke stažení

Oživte si plochu vašeho PC. Pozadí na PC ke stažení. vhodné pro mobil, smartphone, phablet, obrazovka počítače, tablet, notebook, PC, ultrabook, počítač, displej, monitor a pro operační systémy Linux Ubuntu, SUSE Linux, Windows 10 Mobile, Chrome OS, FreeBSD, Windows NT, BlackBerry OS, macOS, OSX, Microsoft Windows Vista, Slackware. Full HD wallpapers na PC jsou rozdělené kategorií: motorky, květiny, free wallpapers, širokoúhlé Full HD widescreen, fraktály, tenisté a tenistky, hmyz a pavouci, Formule 1, zvířata, armáda, válka, zbraně, velkoměsta a noční život, sportovní a závodní auta, oceán, moře, pláže, nature - příroda, ptáci, 3D a digitalní abstraktní tapety, fantasy, Rally, závody aut. Stahujte ve velikostech 1366x1024, 800x1280, širokoúhlé 1366x768, 1600x900, 2560x2048, 1280x768, 360x760, 1920x1080 Full HD, 1200x1920, 1280x854, 375x667, 320x568, 640x480, 393x786, 1680x1050, 1440x2560 atd.

Stručný encyklopedický slovník

Hledáte definice odborných pojmů, termínů, výrazů, slov? Pak nahlédněte na web obsahující Stručný encyklopedický slovník. Naleznete zde termíny z následujících kategorií: internet, věda, latina, materiály, nemoce, cestování, český jazyk, literatura, zločin a právo, jídlo, software, ekonomie a ekonomika, technika, příroda, filozofie, zkratky, náboženství a křesťanství, různé, školství, nástroje, bankovnictví, psychologie, účetnictví, fyzika atd.

Klíčová slova: kuriozity, Městské a obecní prapory obcí ČR, odkaz, Povánoční výprodeje, linky, Staré hry online, V, Vánoční jídlo, pokrmy a cukroví, Wallpapers na PC ke stažení, Seznam přípon a koncovek souborů, internet

Obrázky na plochu počítače - full HD tapety na PC

Také doporučujeme: Obrázky na plochu počítače. doporučujeme pro tablet, mobil, phablet, PC, počítač, notebook, ultrabook, smartphone, obrazovka počítače, monitor, displej a pro operační systémy Linux Mint, Windows 2000, Windows NT, macOS, Java ME, FreeBSD, Windows Me, SUSE Linux, Windows XP, Windows 10 Mobile, Windows Server 2012. Wallpapers na zdarma PC ke stažení jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako květiny, kytky, vesmír, planety, galaxie, moře, oceány, pláže, zvířata, budovy a stavby, operační systémy, Windows, jídlo a nápoje, příroda, krajina, hudební tapety, motorky, motocykly, vojenské Army tapety a zbraně, rostliny, Velikonoce - velikonoční tapety, Roztomilá zvířátka, psi a štěňátka, auta, sportovní pozadí, 3D a Abstraktní, hry a herní wallpapery, letadla. Vyberte si rozměr z 1152x1920, 1280x1024, 1366x1024, 375x667, 640x480, 1440x900, 1536x864, 1536x2560, 1024x768, 800x600, 1200x1920, 1152x864, 375x812, 1920x1280, 854x480, 2560x1600 atd.

Wallpapers na PC ke stažení - full HD wallpapery ke stažení

Chcete se si vylepšit pracovní plochu PC? Zkuste Wallpapers na PC ke stažení. lze použít v mobil, mobilní telefon, monitor, obrazovka počítače, displej, smartphone, notebook, PC, phablet, ultrabook, tablet a pro operační systémy Windows 10, Linux Xubuntu, Windows 95, Microsoft Windows Vista, Chrome OS, Windows Me, Microsoft Windows 8, Linux Mint, SUSE Linux, Windows 2000, FreeBSD. Pozadí na PC ke stažení jsou přehledně rozdělené do kategorií: ptáci, vesmír, kosmos, Rally, závody aut, free wallpapers, sportovní wallpapery, flóra, stromy, květiny, motorky, oceán, moře, pláže, armáda, válka, zbraně, zvířata, velkoměsta a noční život, fraktály, fantasy, 3D a digitalní abstraktní tapety, širokoúhlé Full HD widescreen, Formule 1, sportovní a závodní auta. Zvolit si můžete rozměry širokoúhlé 1366x768, 1280x768, 1080x1920, 3200x1800, 2048x1080, 2560x1600, 1280x960, 1440x900, 1152x768, 1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1080x1800, 1920x1080, 1200x1920, 1152x1920, 2160x3840 atd.

Česká i slovenská Vyjmenovaná slova, významy slov, ukázkové věty a seznam slov k vytištění.

Internet, síť, všeobecné informace zdarma

Nejlepší hry pro dívky

Zapařte si nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete online html5 hry, Barbie hry, Karetní hry - solitaire, Hry s koňmi, Akční gamesky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Skákací a hopsací gamesky, Deskovky, Auta a závodní, Adventury, Logické hry, Adventní, vánoční hry, Sportovní gamesy, Strategické onlinovky, Oddechové hry, Střílecí hry, Arkády a plošinovky, Farmářské hry, Vzdělávací a výukové hry apod.

Adventní magazín - online adventní magazín

Blíží se Vánoční čas? Nemáte nakoupeny všechny dary, nevíte jak si vyzdobit byt? Pak zkuste Adventní magazín. Články s užitečnými vánočními tipy jsou pečlivě rozdělené do kategorií jako vánoční přání, vánoční koledy, vánoční dekorace, vánoční všehochuť, jmenovky na dárky k Vánocům, materiály ke stažení, vánoční zábava, vánoční filmy, vánoční dárky, vánoční stromeček, recepty na vánoční jídlo a cukroví atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Perníčky, Špalda, Řetězy, Osvětlení do oken, Alkoholový kalendář, Plocha, Kinder, Text, K Vytištění, Sněhulák, Vánoční trhy, Vánoční svíčky, LED svíčky, Desktop, Zdraví, Štěstí, Koleda, Pozadí, Linux, Vánoční stromek, Pastýř, Vánoční ubrusy, Schleich, Adventní neděle, Sněhová vločka, Recepty, Rostliny, Vánoční ozdoby, Keramika, Slámový adventní věnec, Papírové ozdoby apod.

Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy

Běžte na nejhranější online zeměpisné testy a kvízy. Vybírejte z kategorií hádaní hlavních měst, online kvízy a testy, Puzzle, skládačky vlajek, testy na hádání vlajek, testy znalostí zemí a států světa atd.

Seznam zkratek a akronymů

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako hudební zkratky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, okresy České republiky, firmy a společnosti, fyzikální jednotky, úřady a ministerstva, vysokoškolské a akademické tituly, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, obecné zkratky, měny, internetové domény 1. řádu, mezinárodní organizace, týmy NHL, geocaching apod.

Neuspokojily vás hry na tomto webu? Zkuste třeba hru Bubble Trouble na partnerském webu s online hrama zdarma.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Seznam formátů, přípon a koncovek souborů, Seznam zkratek a akronymů, Free game online hry, Ilustrace, obrázky, Přáníčko k Vánocům, Nej hry online, zeměpis, pro dospělé, Americké federální vlajky, zadarmo, Vlajky měst České republiky, Liverpool F.C., 11

Několik fórů na závěr. Vtip Divný cukr: Mami, v obálce nám přišel cukr.

V obřadní síni: „Pane starosto, představuji vám snoubence, kteří požádali o uzavření sňatku.” „Krucifix, zase jsem zapomněl, jestli je nevěsta Aleš nebo Jára!”

Přijde chlápek na kopec, zvedne hlavu k nebi a zařve: Bože! Chci slyšeti tvůj názor! Je Facebook škodlivý?! A z nebe se ozve: "Chvilinku, jen dopíšu status.."

Další odkazy:

Country flags
Doporučené internetové odkazy
Slova vánočních písní
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Sexy Rose McGowan
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vánoční dekorace
Tipy na užitečné weby
Qatar
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Shannon Elizabeth

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčko k svátku:

Texty k jmeninám sms
Přáníčko k jmeninám pro kamarádku
Blahopřání k jmeninám podle jmen
Blahopřání k svátku, sms texty
Přání k jmeninám pro muže
Gratulace k svátku podle jmen