Tipy na zajímavé weby, cestování, počítače a internet

Zde uvádíme zpětné odkazy našich partnerských webů.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako měny, hudební zkratky, vojenské hodnosti, vysokoškolské a akademické tituly, fyzikální jednotky, internetové domény 1. řádu, obecné zkratky, firmy a společnosti, zkratky krajů České republiky, mezinárodní organizace, státy usa, mezinárodní organizace, geocaching, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, politické strany a hnutí, úřady a ministerstva apod.

Chcete další kategorie vtipy? Koukněte na zbrusu nový web kde jsou vtipy o zvířatech, vtipy o chlapech nebo Vtipy o homosexuálech.

Vyberte si blahopřání k svátku a pošlete ho oslavenci.

Informace, cestování, počítače a internet

Chcete cestovat do Ruska, Ruské federace? Pokud ano, zjistěte si základní informace o Rusku a Ruské federaci jako jsou zeměpisné údaje, informace o slavných osobnostech, o politice atd.

Prapory českých měst

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Prapory českých měst. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Ústecký kraj, Kraj Vysočina, Jihočeský kraj, Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Olomoucký kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Moravskoslezský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Středočeský kraj, Plzeňský kraj apod.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?

Klíčová slova: Webové online hry zdarma, M, Dopravní značky, URL, Kate Hudson, hyperlinky, Přehled přípon a koncovek souborů, Wallpapers na PC, Přáníčka k narozeninám, ke svátku nebo ke sňatku, Vše o Vánocích, Seznam zkratek a akronymů, tipy, internetové stránky

Hra nemusí mít dokonalou grafiku a složitý příběh. Stačí jednoduchý ale chytlavý nápad. To potvrzuje online hra Bounce. Vyzkoušejte ji, určitě se vám bude líbit.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Přehled přípon a koncovek souborů

Rozsáhlý Přehled přípon a koncovek souborů, ve kterém se dozvíte jak vytvořit, jak importovat, jak přehrát, kterak editovat, jak spustit, jak exportovat, čím zobrazit, jak otevřít, v čem spustit, čím prohlížet, v čem upravit soubory následujících typů: koncovky souborů, spustitelné soubory, obrazy disků, video soubory, grafiku, konfigurační soubory, dokumenty, šablony dokumentů, internet a web, komprimace dat, písma, fonty, zdrojové kódy programovacích jazyků apod.

Náš tip, cestování, počítače a internet

Přání k narozeninám pro muže, ženu, děti, rodiče, babičku nebo dědečka.

Nejhranější online testy a kvízy

všem pilným žákům doporučujeme nejhranější online testy a kvízy. Testy jsou přehledně rozdělené do kategorií: online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Angličtina, výuka anglického jazyka, Chemie - chemické testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, cizí jazyky, výukové pomůcky, Matematické testy atd.

Přát ale nemusíte jen k významnům výročím a dnům. Pokud jste na cestě bez vašeho miláčka, můžete mu poslat zamilovanou sms na dobrou noc ve formě vtipné básničky. Pokud jste třeba v horách při náročnějším treku, tak váš/vaše milá bude zároveň vědět, že jste v pořádku.

Keywords:kuriozity, Nejhranější online zeměpisné testy a kvízy, Hry pro nejmenší děti online zdarma, odkazy, Blahopřání k sňatku, narozeninová přání, vánoční blahopřání, Online hry zdarma, odkaz, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, Sexy Halle Berry, Online testy a kvízy zdarma, zajímavosti, Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?

Vtípky, fórky, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy

Potřebujete se naladit? Vtípky, fórky, ftipy, vtipné texty, frky, vtipy. vás dostanou. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: Vtipné hádanky, O důchodcích, Vtípky o blondýnkách, Vtipy o cikánech, Vtipy o policajtech, O Windows, Vtipy o doktorech, O ekonomech, Vtipy o Bohu, O škole, O manželství, O zvířátkách, O gayích a homosexuálech, Vtipy o Pepíčkovi, O Slovácích, O Somálcích, Frky, vtipy, vtípky, Frky o tchýních, O Chucku Norrisovi, Frky ze života, O ženách apod.

Důvodů pro oslavy může být mnoho. Můžete například přát k ukončení studia, k MDŽ nebo k výročí seznámení.

Vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy, černý humor

Chcete se pobavit? Vtípky, kameňáky, anekdoty, fórky, vtipy, černý humor. vám pozvednou náladu. Vtipy jsou přehledně rozdělené do kategorií: vtipné citáty, anekdoty o politice, vtipné hádanky, vtipy o facebooku, vtipy o blondýnách, vtipné básničky, kameňáky, židovské anekdoty, fóry nejen o českém hokeji, fóry o homosexuálech, frky o zvířatech, černý humor, poslední věty před smrtí, murphyho zákony, vtipy o mužích, chlapech apod.

Síť, cestování, počítače a internet

Jste-li příznivci modernější secesní architektury, navštivte stotisícové město na soutoku Labe a Orlice - Hradec Králové - Salon republiky. Obdivovat budete moci kvalitní moderní nadčasovou architekturu architektů Josefa Gočára a Jana Kotěry.

Federace USA

Setkali jste se s neznámou vlajkou států USA? Potom zkuste web, ve kterém se dozvíte, o který stát se jednalo. Tento web se jmenuje Federace USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Jižní Karolína, Idaho, Kansas, Washington, Tennessee, Arkansas, Kalifornie, Aljaška, Iowa, New Hampshire, Virginie, Západní Virginie, Connecticut, Pensylvánie, Vermont, Ohio, Maryland, Maine, Minnesota, Michigan, Oklahoma, Kentucky, Texas, New Jersey, Louisiana, Indiana atd.

Hlášky, aforismy, moudra, přísloví, myšlenky, rčení, úsloví

Citáty slavných, Hlášky, aforismy, moudra, přísloví, myšlenky, rčení, úsloví, z kategorií citáty o štěstí, citáty o smutku, citáty o přátelství, citáty o bohu, přísloví o naději, citáty o dobru, citáty o svobodě, hlášky o alkoholu, citáty o penězích, citáty o neštěstí, citáty o ženách, citáty o rozumu, citáty o člověku, citáty o kráse, citáty o lži, citáty o bohatství, citáty o smrti, moudra o dětech, citáty o nenávisti, citáty o manželství od různých známých osobností.

Klíčová slova: linky, Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov, zeměpis, Kliparty zadarmo ke stažení, Prapory regionů a království, Obrázky, kliparty, zábava, Beyoncé Knowles, Stručný encyklopedický slovník, humor, Městské a obecní prapory obcí ČR, Full HD wallpapery ke stažení

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Omalovánky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Adventury, Logické hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

World wide web, internet, cestování, počítače a internet

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Dopravní značky

Znáte všechny dopravní značky využívané v ČR nebo na Slovensku? Ověřit si to můžete na webové stránce s přehledem dopravního značení používaného v ČR i v zahraničí. Značky jsou zde rozdělené do kategorií informativní směrové dopravní značky, informativní provozní značení, informativní jiné dopravní značení, značky upravující přednost, výstražné značky, dodatkové tabulky, vodorovné značení, dopravní zařízení, zákazové dopravní značení, zahraniční značky, neoficiální zábavné značky apod.

Městské a obecní prapory obcí ČR

Chcete se dozvědět, jak vypadá vlajka vašeho rodného města? Pak navštivte Městské a obecní prapory obcí ČR. Vybrat můžete městské vlajky ze všech krajů, např. Středočeský kraj, Zlínský kraj, Plzeňský kraj, Karlovarský kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Hlavní město Praha, Jihočeský kraj, Pardubický kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina apod.

Životopisy, biografie soudobých a historických osobností - online životopisy, biografie slavných osobností

Potřebujete materiály k vypracování referátu do literatury nebo dějepisu? Tak se podívejte Životopisy, biografie soudobých a historických osobností. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: zpěváci a zpěvačky, podnikatelé a obchodníci, významné osobnosti, režiséři a scénáristé, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, spisovatelé a spisovatelky, světoví i domácí politici, křesťané a svatí, sportovci a sportovkyně, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. Teolog, Charta 77, Francouz, HIV pozitivní, Skladatel, Němci, Ministr, Imitátor, Olympiáda, Poslanec, Císař, ČSSD, Český slavík, Čech, Prezident, Renesance, Ministr zahraničí, Čeští králové, Američané, Lord, Nežijící, Slováci, Náboženství, Generalissimus, Textař, Poslanci, Právník, Diplomat, Pedagog, Válka, Vůdce, Angličané, Prezidenti, Kněz, Životopis, Protektorát apod.

Máte malou holčičku a chcete ji naučit základy práce s PC? Můžete začít jednoduchými omalovánkami online, které jsou zdarma. Díky vybarvování omalovánek s princeznami nebo koňmi se nejen zabaví, ale i zábavnou formou naučí pracovat s myší.

Klíčová slova: V, Státy a jejich prapory, V, Velikonoční přáníčka pro vaše blízké, Životopisy, biografie soudobých a historických osobností, multimédia, doporučujeme, Karlovarský kraj, Online vánoční magazín, V, Webové html5 hry zdarma

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této rozsáhlé kolekci naleznete testy na Angličtina, výuka anglického jazyka, Matematické testy, cizí jazyky, online IQ testy zdarma, výukové pomůcky, online testy a kvízy, zeměpisné testy a kvízy, Chemie - chemické testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty atd.

Webové online hry zdarma

Příznivcům PC her doporučujeme webové online hry zdarma . Naleznete zde Skákací a hopsací gamesky, Barbie hry, online html5 hry, Vzdělávací a výukové hry, Akční gamesky, Omalovánky, Farmářské hry, Strategické onlinovky, Adventury, Logické hry, Puzzle a skládačky, Sportovní gamesy, Deskovky, Hannah Montana, Holčičí, dívčí hry pro holky, Oblíkačky, Auta a závodní, Vaření a smažení, Oddechové hry, Karetní hry - solitaire, Střílecí hry apod.

Pokud hledáte místo vzdělání zábavu, zkuste tapety na plochu PC, web jenž obsahuje stovky tapet na plochu PC v různých rozlišeních (1280x1024, 1920x1080 Full HD, 1680x1050, apod.). Tématicky jsou tapety rozděleny do mnoha sekcí (auta, celebrity, letadla, dívky, muži, zvířata) a jsou pochopitelně zdarma ke stažení.

Internet, síť, cestování, počítače a internet

Státní prapory

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země východní Asie, země Afriky, státy Blízkého východu, státy jižní Ameriky, státy Střední Ameriky, země Severní Ameriky, země střední Asie, Antarktidy, ostrůvky Oceánie, evropské země a státy apod.

Super online flash hry

Milovníkům počítačových her doporučujeme super online flash hry . Naleznete zde Hry pro dva hráče, Postřehové hry, Skákačky a hopsačky, Pro dívky, Karetní hry, Brutální krvavé hry, Akční hry, Logické hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Závody aut, Animace, Adventury, Bojové hry, Sportovní hry a tak dále.

Máte občas problémy s operačním systémem Windows? Nejste v tom sami. Část lidí tyto problémy řeší přechodem na jiný operační systém a část díky vzteku vymýšlí vtipy o Windows.

Víte kdo má svátek v červnu nebo v červenci? Navštivte web se seznamem svátků kde se to dozvíte.

Webové stránky Tapety na plochu PC nabízí ke stažení stovky wallpaperů v různých rozlišeních určených nejen na pozadí počítače, ale i mobilních telefonů nebo tabletů. Vybírat můžete z desítek různých kategorií - např. tapety aut, tapety moře nebo tapety psů. Všechny tapety jsou ke stažení zdarma.

Klíčová slova: Slovník pojmů Co je to?, internet, Federace USA, Online hry zdarma, počítače, Nikki Cox, volný čas, školství, cestování, výukové pomůcky, Kliparty pro Office, weby, Omalovánky pro děti, 6

Několik fórů na závěr. Vtip Za co mě trestáš?: Rolník byl stíhán jedním neštěstím za druhým, až poklekl a zvolal: "Bože, za co mě tak trestáš?" Neviditelná ruka rozhrnula nebesa a hlas zvolal: "Za nic, Novák, jen mě trošku sereš."

Sejdou se zvířátka na poradě. Hroch povídá: "Zítra pojedeme na výlet." Žába po něm opakuje: "Zítra pojedeme na výlet." Hroch pokračuje: "Sraz bude v 7:30 u lesa." Žába po něm zase opakuje: "Sraz je v 7:30 u lesa." Hroch povídá: "A ta zelená čůza zůstane doma." A žába si povzdychne: "Chudák krokodýl, ten se tak těšil."

Přijde vlk do porodnice podívat se na syna. Prohlíží ho a celej se rozplývá: "Jaký má krásný očíčka, a ten čumáček. A jaký má malinký zoubky, a ty ouška. Ty ouška? Ty uši!!! No počkej, zajíci!!!"

Další odkazy:

Omalovánky v USA a jejich použití
Tipy na užitečné weby
Free hry
Odkazy na zajímavé weby
Přáníčka a pěkné obrázky k jmeninám zdarma ke stažení
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Nejlepší web stránka
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Proxy server
Odkazy na užitečné webové stránky
Sexy Sarah Michelle Gellar

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přáníčka k jmeninám:

Gratulace k svátku podle jmen
Texty k svátku pro muže
Gratulace k jmeninám pro kamarádku
Přáníčko k svátku dětem
Texty k jmeninám pro děti
Přání k jmeninám pro ženu