Zajímavé odkazy, inspirace pro volný čas

Připravili jsme pro vás výběr dalších zajímavých internetových prezentací.

Online hry pro děti zdarma

Zahrajte si online hry pro děti zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete Akční hry, Karetní hry, Logické, Závodní moto hry, Strategie, strategické hry, Relaxační onlinovky, Stolní hry a deskovky, Sportovní, Postřehové a tak podobně.

Znáte vlajky český měst? Dokázali byste si vybavit, jak vypadá vlajky Prahy, vlajka Plzně nebo zlínská vlajka?

Fotogalerie města Hradec Králové, historie, památky, zajímavost, kultura apod.

Náš tip, inspirace pro volný čas

Štve vás polika, štvou vás politici? Přečtěte si vtipy o politice na našich partnerských stránkách s vtipy.

Odpočiňte si. Navštivte web obsahující vtipy. Vtipy o mužích nebo vtipy o blondýnkách vás určitě rozesmějí.

Víte, že jedna z nejpopulárnějších online her se jmenuje Bloons? Střílíte v ní opičkou balónky. Hrát ji můžete zdarma na konkurenčním webu.

Klíčová slova: multimédia, Super online flash hry, Biografie slavných osobností, M, Vánoční koledy k Vánocům neodmyslitelně patří, weby, zábava, zeměpis, Wayne Rooney, Obrázky na PC ke stažení, Dopravní značky, Seznam vlajek amerických států, Ilustrace, obrázky

Máte rádi vtipy? Máte rádi básničky? Pak určitě koukněte na kategorii vtipné básničky na novém konkurenčním webu.

Ilustrace, obrázky

Pro grafiky doporučujeme Ilustrace, obrázky. Stovky vektorových obrázků (klipartů) zdarma ke stažení. Vyberte si z desítek kategorií jako věda, halloween, dopravní prostředky, muži, jídlo a nápoje, květiny, přístroje, mapy, nápoje, hudba, zelenina, ptáci, stavby, ovoce, Velikonoce, velikonoční kliparty, Vánoce a Advent, hmyz, rostliny, nástroje a přístroje, smajlíci a emotikony, láska, zvířata, osobnosti a lidé atd.

Online životopisy, biografie - online životopisy, biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom navštivte Online životopisy, biografie. Je zde mnoho zajímavých článků rozdělených do kategorií: sportovci a sportovkyně, novináři a žurnalisté, umělci a umělkyně, zločinci a vrazi, světoví i domácí politici, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, herci a herečky, významné osobnosti, vojáci, generálové, válečníci atd. Představu o tématech získáte z názvů štítků kupř. Prezidenti ČR, Zpěvačky, Komunista, Překladatel, Herec, Pittsburgh Penguins, Náboženství, Miliardáři, HIV pozitivní, Hejtman, Rakušan, Nežijící, Státník, Nobelova cena, Olympiáda, Archivář, Československo, Hudebnice, Zpěvák, New York Rangers, Prezident USA, Kněz, Němci, Voják, Komunisté, Mluvčí, Prezident, Habsburkové, Prezidenti USA, Křesťanství, Imitátor, Zpěvačka, Vojevůdce, Hejtmani, Císař, Rakousko-Uhersko apod.

Informace, inspirace pro volný čas

Vlajky jednotlivých států USA

Vlajky evropských států zná většina našich obyvatel, ale vzpomněli poznali byste alespoň 10 vlajek států USA? Ověřte si své znalosti na webu Vlajky jednotlivých států USA. Podívejte se, jak vypadají vlajky států Nové Mexiko, Texas, Illinois, Tennessee, Havaj, Louisiana, Iowa, Vermont, Kansas, Michigan, Maryland, Delaware, Utah, Mississippi, Florida, Rhode Island, Oregon, Severní Dakota, New Hampshire, Aljaška, Connecticut, Idaho, Missouri, Arizona, Západní Virginie, New York atd.

Seznam zkratek a akronymů

Hledáte význam nějaké zkratky? Pak zkuste seznam zkratek a akronymů. Vybrat můžete desítek kategorií jako politické strany a hnutí, internetové domény 1. řádu, geocaching, hudební zkratky, firmy a společnosti, úřady a ministerstva, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, měny, mezinárodní organizace, týmy NHL, mezinárodní organizace, vojenské hodnosti, obecné zkratky, zkratky krajů České republiky, státy usa, země EU apod.

Nejlepší hry pro dívky

Jste-li milovník PC her, pak zkuste nejlepší hry pro dívky . V této rozsáhlé kolekci naleznete Karetní hry, Postřehové hry, Relaxační hry, Strategie, Střílečky, Stolní a deskové hry, Akční hry, Adventury, Logické hry, Bojové hry, Sportovní hry, Hry pro děti, Skákačky a hopsačky, Hry pro dva hráče, Brutální krvavé hry, Závody aut a tak dále.

Keywords:zdroje informací, volný čas, Obrázky na PC ke stažení, Vlajky zemí světa, Vánoční dárek se stuhou, Obrázky vlajek měst ČR, kuriozity, Online zeměpisné testy zdarma, Co je to štóla?, pro dospělé, Stručný slovník osobností, profesí, vlastností, webovky

Podívejte se na stránku s vtipy. Zvláště pěkné jsou vtipy o O blondýnkách

Biografie slavných osobností - biografie slavných osobností

Hledáte informace o nějaké slavné historické nebo žijící osobě? Potom se podívejte Biografie slavných osobností. Tématické články patří do kategorií zločinci a vrazi, herci a herečky, umělci a umělkyně, režiséři a scénáristé, vojáci, generálové, válečníci, sportovci a sportovkyně, podnikatelé a obchodníci, spisovatelé a spisovatelky, křesťané a svatí, světoví i domácí politici, novináři a žurnalisté atd. Představu o čem články jsou lze získat z názvů štítků např. AIDS, Vojáci, Esejista, Životopis, Angličané, Sochař, Kněz, Olympijští vítězové, Němci, Zavražděn, Prezidenti, Obchodník, Diplomat, Upálen, Česká královna, Fotograf, Habsburkové, Prezident USA, Protektorát, Francouz, Filozof, Miliardář, KHL, Pittsburgh Penguins, Orlík, Čech, Generalissimus, Žhavé výstřely, Sebevražda, HIV pozitivní, Češi, Atentát, Ministr zahraničí, Prezident, Herec, Máj apod.

Obrázky vlajek měst ČR

Setkali jste se s městskou vlajkou, kterou jste neznali? Potom zkuste Obrázky vlajek měst ČR. Naleznete zde městské vlajky a základní informace jako počet obyvatel a rozhloha. Města jsou rozděleny podle krajů, napřiklad: Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Středočeský kraj, Karlovarský kraj, Hlavní město Praha, Zlínský kraj, Královéhradecký kraj, Olomoucký kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Kraj Vysočina apod.

Internet, síť, inspirace pro volný čas

Na partnerském webu naleznete mimojiné přáníčka k narozeninám, ale i k narození dítěte, k výročí seznámení a mnoho dalšího.

Máte rádi přírodu a zvířata? Pokud je vaše odpověď ano, určitě si vyberete nějakou pěknou tapetu na plochu vašeho počítače z naší partnerské webové stránky.

Jste-li staršího data narození, jistě znáte počítačovou hru Arkanoid. Nyní si tuto online hru můžete zahrát online ve vašem prohlížeči.

Klíčová slova: R, Vlaječky krajů, prapory a symboly království, Webové html5 hry zdarma, Recepty na vánoční pokrmy nejen pro Štědrý večer, linky, F, Vánoční web, Paris Saint-Germain F.C., odkazy, Městské vlajky, prapory, zástavy, komunální symboly, počítače, zadarmo

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Doporučené odkazy, inspirace pro volný čas

Dostali jste soubor s neznámou příponou a nevěděli, jak ho otevřít? Pak doporučujeme web obsahující přípony souborů rozdělené do kategorií jako dokumenty, video soubory, apod.

Přehled souborových přípon

Velký Přehled souborových přípon, ve kterém se dozvíte jak převést, v čem upravit, jak konvertovat, jak přehrát, jak exportovat, jak spustit, čím zobrazit, jak vytvořit, jak otevřít, jak importovat, v čem spustit soubory z následujících kategorií: video soubory, komprimace dat, zdrojové kódy programovacích jazyků, šablony dokumentů, koncovky souborů, písma, fonty, systémové soubory, internet a web, konfigurační soubory, spustitelné soubory, hudební audio soubory, obrazy disků apod.

Znáte dobře státní vlajky zemí světa? Znáte vlajku svého města nebo některou vlajku státu USA? Dokažte to, vyzkoušejte naše kvízy vlajky nebo jiné zeměpisné testy.

Státní prapory zemí světa

Setkali jste se s vlajkou, o jejímž významu jste si nebyli jisti? Potom zkuste Státní prapory zemí světa. Najít tu můžete často hledané vlajky z následujících světadílů: země Severní Ameriky, ostrůvky Oceánie, státy jižní Ameriky, státy Blízkého východu, evropské země a státy, země střední Asie, státy Střední Ameriky, země jižní Asie, země východní Asie, země Afriky apod.

Jste smutní? Webová stránka s vtipy vás určitě rozesměje.

Klíčová slova: Stručný encyklopedický slovník Kdo je to?, Online hry pro děti zdarma, Vlajky jednotlivých států USA, Novoroční přání pohodičku v novém roce, cestování, Super free web games zdarma, výukové pomůcky, Obrázek Santy s dárky, K, Hry pro nejmenší online, Adventní magazín

Významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov

Setkali jste se se zkratkou, jejímž významem jste si nebyli jisti? Možná její vysvětlení naleznete v významy zkratek, přehled akronymů a zkratkových slov. Najít tu můžete často hledané zkratky z následujících oborů: firmy a společnosti, hudební zkratky, obecné zkratky, internetové domény 1. řádu, geocaching, měny, vysokoškolské a akademické tituly, politické strany a hnutí, země EU, okresy České republiky, mezinárodní organizace, mezinárodní organizace, státy usa, zkratky krajů České republiky, zkratky používané v chatu a v internetových diskuzích, úřady a ministerstva apod.

Online hry - na výběr je mnoho online flash her, které můžete hrát ve vašem prohlížeči úplně zdarma. Mnoho typů her jako letecké simulátory, skákací hry nebo omalovánky.

Webové html5 hry zdarma

Milovníkům počítačových her doporučujeme webové html5 hry zdarma. Hry jsou přehledně rozdělené do kategorií: Sportovní, Závodní moto hry, Postřehové, Relaxační onlinovky, Logické, Stolní hry a deskovky, Karetní hry, Akční hry, Strategie, strategické hry a tak podobně.

Síť, inspirace pro volný čas

Super online flash hry

Zkuste super online flash hry . V této rozsáhlé kolekci naleznete Vaření a smažení, Oddechové hry, Holčičí, dívčí hry pro holky, Auta a závodní, Vzdělávací a výukové hry, Karetní hry - solitaire, Deskovky, Oblíkačky, Hannah Montana, Skákací a hopsací gamesky, Střílecí hry, Farmářské hry, Letecké simulátory, Puzzle a skládačky, Adventury, Omalovánky, Logické hry, Akční gamesky, Sportovní gamesy, Adventní, vánoční hry, Strategické onlinovky apod.

Já Ti přeju... Tak nějak může začínat přání k svátku. Na partnerských stránkách najdete další textová a obrázková blahopřání.

Online testy a kvízy zdarma

Všem studentům základních i středních škol doporučujeme online testy a kvízy zdarma. V této jedinečné sbírce naleznete kvízy na online testy a kvízy, online IQ testy zdarma, Matematické testy, Angličtina, výuka anglického jazyka, zeměpisné testy a kvízy, testy psaní všemi deseti prsty, Chemie - chemické testy a kvízy, cizí jazyky, výukové pomůcky atd.

Slyšeli jste o Svaté Hoře v Příbrami? O tomto mariánském poutním místě se více dozvíte zde.

Obrázky na PC ke stažení - nejlepší wallpapery na plochu zdarma

Máme pro Vás tip! Zkuste Obrázky na PC ke stažení. jsou vhodná pro monitor, počítač, smartphone, ultrabook, mobilní telefon, phablet, tablet, mobil, obrazovka počítače, displej, PC a pro operační systémy Red Hat Linux, Apple iOS (iPhone), Windows Server 2012, Linux Ubuntu, Windows 95, Android, Windows 98, Java ME, Lubuntu, Windows XP, Windows 10. Tapety na PC jsou rozdělené kategorií: sportovní a závodní auta, 3D a digitalní abstraktní tapety, Rally, závody aut, sportovní wallpapery, ptáci, širokoúhlé Full HD widescreen, armáda, válka, zbraně, nature - příroda, květiny, fraktály, motorky, hmyz a pavouci, tenisté a tenistky, vesmír, kosmos, flóra, stromy, fantasy, zvířata, oceán, moře, pláže. Zvolit si můžete rozměry 1440x960, 360x720, 1600x900, 800x1280, 1280x720, 1280x1024, 1440x900, 375x812, 360x760, 640x480, 1920x1200, 1152x768, 393x786, 1280x800, 1200x1920, 2560x1920 atd.

Klíčová slova: Přehled souborových přípon, V, hyperlinky, Online hry zdarma, odkaz, Texas hold em poker, pro děti, Počítačové tapety pro Windows, zajímavosti, V, internetové stránky, info, Obrázky k jmeninám, obrázková přáníčka ke stažení, 11

Několik fórů na závěr. Vtip Co lze slyšet z Hradu?: Jaké dva zvuky se ozývají z Pražského hradu? 1) respirátor 2) vibrátor

Neboj, není nabitá!

Říká ministr financí: "Když jsem byl malý, přál jsem si být loupežníkem." - "Tak to máte štěstí, málokomu se dětské sny vyplní!"

Další odkazy:

Vánoční dárky
Doporučené internetové odkazy
Obrázky krásných sexy žen.
Zajímavé linky na nejrůznější weby
Návod na pěstování vánočního kaktusu
Doporučené odkazy a zdroje obsahu
Vánoce
Zajímavé internetové odkazy
Přáníčka k svátku, gratulace k jmeninám
Doporučené odkazy na zajímavé weby
Jak vypadá jmelí?

Děkujeme vám za vaši návštěvu.

Přání k svátku:

Blahopřání k jmeninám podle jmen
Přáníčko k jmeninám pro kamarádku
Přání k jmeninám, sms texty
Gratulace k svátku pro ženu
Blahopřání k svátku pro muže
Texty k jmeninám pro děti